Detail pracovní nabídky

Přidat / editovat záznam

Přivýdělek 12 - 20 tis. kč., činnost řízená z domu do 15 hod. týdně, PC/tel, vhodné při studiu či ro

Jsme zavedená obchodně poradenská firma působící v oboru funkčních potravin a doplňků výživy a nabízíme následující uplatnění:
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
- přivýdělek od 11 - 15 tis. Kč za 2 - 3 hodiny práce denně
- práce vedena z velké části z domova
- uplatnění pro muže i ženy
- plné zaškolení na danou pozici
- možnost osobního, finančního a kariérního růstu - více než 30 tis. Kč
- později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením

Pracovní náplň:

- maloobchod/ klientský servis
- rozvoj firmy
- organizace obchodu

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci
- odpovídající časové možnosti

- není vhodné jako krátkodobý přivýdělek-preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:

Přejděte na naše stránky: www.chrudimske-centrum-zdravi.com, seznamte se s možnostmi a vyplňte krátký dotazník na konci stránek. (DOPORUČENO) Nebo nás můžete kontaktovat v pracovních dnech na telefonní číslo: 604235040 ( z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu, proto je doporučena předchozí varianta. Děkujeme.

Nabídka přidána:
28. 8. 2018
Obor zařazení:
Marketing, Reklama, Media
Administrativa

Kontakt:

Petr Miklas

Web:
www.chrudimske-centrum-zdravi.com

Strom života, chrudimské centrum zdraví

Novoměstská 56
53701
IČO: 14505843